Ученик

Недостајаће ми  безбрижни дани и наставници, са којима смо развили пријатељски однос, али највише ће ми недостајати пријатељи. Стекао сам пријатељства током осам година која ће остати заувек. Сложност и другарство је оно што бих посебно истакао током учења у ОШ „Владика Николај Велимировић“.

Ученица

Најлепша сећања носим из школе у вези са пријатељима, сјајним наставницима и разредним старешином.

Родитељ

Иако мој син похађа први разред, стекли смо утисак као да је годинама у овој школи. Најважнија промена коју код њега примећујемо јесте рад у школи. Дете прати наставу са задовољством. Време проведено у школи користи за рад, без непотребног стреса и умора. Као родитељи, потпуно смо мирни и сигурни за безбедност детета у ОШ […]