„Од игре до науке кроз свет математике“ -  појединачно учешће, освојене 3 бронзане медаље.

Група ученика 6-8.разреда, настаница енглеског језика Јеленом Јонић и вероучитељ Драган Станојевић посетили су у Београду Храм Светог Саве, цркву Ружицу и Св. Петку, Саборну цркву, а у ТЦ Ушће гледали филм „Ледено доба“.

Подружница математичара организовала је такмичење „Од игре до науке кроз свет математике“ на којем је наша школа учествовала екипно (по 1 ученик из сваког разреда I-VIII).

У организацији Планинарског савеза Србије и Планинарског клуба „Повлен“ у оквиру програма „Развој здравих начина живота у Србији“ реализована је пешачка тура по градским парковима и дуж реке Градац.

Ученици II,III,IV разреда са учитељицама и наставником веронауке путовали су у Београд како би посетили Храм Светог Саве и позоришну представу „Чаробњак из Оза“.

Мађионичар Оскар забављао је ученике у холу школе.

Инспекцијски општински надзор

Одељењска већа

„Трка за срећније детињство – имамо циљ, дођи на старт“ у организацији Црвеног крста одржана је на кеју Колубаре. Прво место освојила је Дијана Бубања, а друго Јована Расулић.

Наставница музичког Тања Виторовић организовала је програм за ученике 3.разреда „Певамо сви“. У оквиру професионалне оријентације ученици 2. и 4.разреда приредили су маскенбал.

У холу школе одржан маскенбал и модна ревија ученика 1. и 3.разреда. Јавни час „Вратимо деци игру“ – дружење деце, родитеља наставника, учитеља и оживљавање заборављених игара (ластиш, хула-хоп, коларићу-панићу, ледени чика...) на терену ФК Раднички. У организацији Атлетског савеза Србије, у категорији трчање на 200м, девојчице, 2.место освојила је Јована Расулић (II4), 3.место Дијана Бубања ( II2); трчање на 200м, дечаци: 2.место Огњен Обрадовић (II1), 3.место Андреј Голубовић (II4); екипно, ученици 2.разреда наше школе освојили су: 1.место на полигону спретности, 1.место у игри „Скочко“, 2.место у фудбалу, 2.место у игри „Између две ватре“. У Дечјој библиотеци ученици 5. и 6.разреда учествовали су у радионици „Жаргон“. Породица Цолић (родитељи и деца Наталија, V2 и Александар ,VII2) представљала је нашу школу на забавном такмичењу „Породична квизијада“ у Центру за културу.

Наставница Јелена Јонић и представници Ђачког парламента школе учествовали су у радионицама „Дечја права кроз призму заштитника грађана“  у Првој основној школи. У Дечјој библиотеци са ученицима 2.разреда реализована је радионица „Математика је свуда“.

Дечја недеља у школи: полигон спретности ученика 3.разреда; цртање на бетону – Добрила Марковић (наст.ликовне културе) и ученици 5.разреда. У Центру за културу ученици 1.разреда гледали су представу Арт теме из београда „Чик погоди ко се воли“.

У оквиру Дечје недеље, на нивоу школе, организовано такмичење „Полигон спретности“ за ученике 1.разреда.

Манифестацији „Дани гљива“ на Дивчибарама присуствовала група ученика са наставницима Тањом Виторовић, Јеленом Јонић, Мајом Петровић и Слободаном Мандићем.